top of page

Fotografia ślubna i pozytywne wibracje

Witam Wszystkich zainteresowanych.

Spontanicznie i z wielką pasją, postanowiłem od dzisiaj zacząć dla Was pisać.Stworzyłem kolejną zakładkę o nazwie Blog. Będzie przedstawiać moje bieżące doświadczenia w fotografii ślubnej i nie tylko.Czasami wspomnę o atmosferze jaka panowała podczas reportażu ślubnego, sesji plenerowej lub innych wydarzeń takich jak sesja rodzinna,noworodkowa itd.

Lubię także mówić i dzielić się opiniami na temat sprzętu,którego używam lub takiego, o którym moim zdaniem ,warto napisać.W każdym razie,będę próbował pisać,a nie tylko załączać zdjęcia,ponieważ uważam,że fajnie jest coś poznać, dowiedzieć się czegoś na temat fotografii ,niż jedynie na nią patrzeć. Jednak podkreślam,że to mój punkt widzenia i nie każdy musi się zgadzać z moim zdaniem.

Fotografia ślubna jest dla mnie przyjemnością.Bardzo mi miło jest patrzeć na młodą kochającą się parę.Widzieć szczęście,radość,uśmiech,łzy wzruszenia.To jest po prostu pozytywne.Zależy mi na tym,aby Młoda Para podczas fotografowania,cieszyła się,że "ten" fotograf ślubny to fajny, sympatyczny facet,który wie co robi,wprowadza miłą atmosferę i potrafi się uśmiechnąć.Uważam,że dobry kontakt z Parą Młodą to klucz do sukcesu jakim są naturalne zdjęcia.

Poniżej klika fotografii,które ukazują to,na czym mi zależy najbardziej,mianowicie na pozytywnych emocjach podczas ślubnych reportaży.

Fotografia ślubna Wrocław Grzegorz Musiał ślub Agnieszka i Grzegorz
Fotografia ślubna Wrocław Grzegorz Musiał ślub Alona i Łukasz

Fotografia ślubna Wrocław Grzegorz Musiał-ślub Kasia i Maciej

Grzegorz Musiał Fotografia ślubna Wrocław Karina i Krzysztof-sala weselna

Fotografia ślubna Wrocław Grzegorz Musiał ślub Milena i Andrzej

Fotografia ślubna Wrocław Grzegorz Musiał-ślub Iwona i Krzysztof

Fotografia ślubna Wrocław Grzegorz Musiał-ślub Magda i Jędrzej

Fotografia ślubna Wrocław Grzegorz Musiał-ślub Beata i Marcin

Fotografia ślubna Wrocław Grzegorz Musiał-ślub Patrycja i Łukasz

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page